O mne

„Je iba jedna vec, ktorá znemožní uskutočnenie sna: strach pred neúspechom.“ (Paulo Coelho)

Volám sa Romana Mináriková, narodila som sa v roku 1997 a študujem na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, odbor masmediálna komunikácia. Som blogerka, dievča, ktoré zbožňuje písanie. Rada sa usmievam, snívam a rada sa delím o kúsok môjho života s čitateľmi. Bojím sa stereotypu a vďaka tomu vznikol blog Som Romi. Tento experiment sa stal útočiskom pre moje myšlienky, rady, tipy a postrehy zo života.

O pár rokov sa vidím v redakcii nejakého zaujímavého média. Prax je pre mňa prioritou, a preto som približne dva roky súčasťou redakčnej rady letiskového časopisu Good Flight, kde aktívne prispievam svojimi článkami. Vediem rubriku o technických novinkách a raz za čas sa venujem reportážam z turistík.

Od roku 2010 som aktívnym členom regionálneho združenia turistov a hasičov. Od toho sa odvíja moja láska k prírode a cestovaniu. Turistike sa venujem od útleho detstva. Dalo by sa povedať, že moje srdce bije pre Vysoké Tatry. Nepohrdnem však ani inými krajinami, nakoľko rada spoznávam iné kultúry.

Moja ambicióznosť ma priviedla aj k zaujímavým projektom. Spolupracovala som s firmami ako Lenovo, Microsoft a pár mesiacov som bola súčasťou tímu aplikácie Hiwe. Zaujímavou skúsenosťou bolo spravovanie eshopu. K tejto práci sa rada vraciam ako promotérka na rôznych podujatiach, akými sú napríklad módne prehliadky.

Ak sa chcete dozvedieť viac, začítajte sa do riadkov, ktoré sa nachádzajú na tomto blogu. A ak vás zaujíma niečo naviac, neváhajte ma kontaktovať.

minarikovaromana@gmail.com

@romiminarikova

@romiminarikova