vyhľadávač nábytku
Bývanie

Nové bývanie | Kútik pre kávomila?

Vlastný priestor pre kávu je snáď snom každého kávového nadšenca. Snívam o takom do budúcna, keď budem bývať vo vlastnom. Bude v kuchyni a … To je teraz nepodstatné. Spríjemniť si môžeme aj študentské chvíle. Dobrá káva sa hodí vždy. V našej mini kuchynke sa priestor hľadal ťažko a tak som si ho vytvorila priamo v izbe. Inšpiráciu som získala na pintereste, ale celkový vzhľad som docielila len vďaka Favi.sk. Tento vyhľadávač nábytku mi ako študentke vyhovoval najmä vďaka filtrom – rýchlo som sa dostala k najlacnejším kúskom. Určila som si rozpočet a smelo som sa pustila do nakupovania. Dopredu upozorňujem, že naša spálňa je zariadená veľmi jednoducho. Nevnímam to ako bývanie v ktorom zostaneme dlhodobo, ale ako prechodné miesto. Preto dúfam, že inšpirujem najmä študentov, ktorí si chcú dočasne zútulniť študentské bývanie a poradím im, ako vyhľadať štýlový nábytok v rozumnej cene.

Ak ste už čítali nejaké články zo série BÝVANIE, určite viete o čiernej nástenke, ktorá je veľmi výrazným prvkom našej spálne. A nakoľko celý priestor pôsobí dosť retro, snažila som sa ho nerozbiť príliš modernými kúskami. Stavila som na klasiku. Ako teda vyzerá môj kávový kútik?

stolík favi

Prvým kúskom nájdeným vďaka Favi.sk sa stal konferenčný stolík. V ponuke bol v rôznych farebných kombináciách, no mne najviac učarovala nestarnúca klasika v podobe čiernej s bielou. Ukladací priestor bude patriť dekám a umocní atmosféru zimy. Konštrukcia je pevná a biela doska výborne poslúži aj na prípadné fotenie vecí na instagram.

Nosným prvkom sa stal kávovar značky Russell Hobbs, o ktorom ste si mohli prečítať v článku Káva na študentský spôsob, a preto sa mu dnes nebudeme venovať.

Vyššie spomínaný retro nádych našej spálne podporuje zaujímavý prvok, ktorým sa stala stará stolička. Do bytu sme ju nepriniesli, ale čakala nás tu. S jej kúpou vám nepomôžem, no ak túžite po podobnej, poobzerajte sa napríklad v bazároch.

favi

Mojim najobľúbenejším kúskom v spálni sa stal koberec. Mám pocit, že perfektne dopĺňa priestor. Keď pijem kávu alebo čítam, nachádza sa tesne pri stolíku. No ak sa potrebujem namaľovať, posúvam ho na opačnú stranu izby k zrkadlu. Je veľmi príjemný, mäkký a svojou veľkosťou veľmi praktický aj pri vyprašovaní. Obľúbili si ho aj návštevy, ktoré často volia namiesto sedenia na stoličkách sedenie práve na koberci. Ako vyzerá vaše študentské bývanie?

Romi Mináriková

 

 

INSTAGRAM:

@romiminarikova

Môže ťa tiež zaujímať...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *