jesenný outfit
Móda Outfity

Farby jesene | OUTFIT |

Niekde v diaľke už klope zima na dvere, ale stále necháva priestor tejto atypicky teplej jeseni. Možno aj vďaka počasiu si ma táto jeseň definitívne získala na svoju stranu. Už to nie je len o šáloch, obrovských svetroch a vrstvách. Tie si nechávam v zásobe na zimu, teraz vyťahujem to, čo si v decembri (pravdepodobne) nebudem môcť dovoliť. Poďme sa pozrieť na môj obľúbený jesenný outfit.

Mojim bezkonkurenčne najobľúbenejším outfitom tejto jesene sa stal tento, ktorý síce nehrá farbami, ale pekne vynikne vo farbách, ktoré dominujú v tomto ročnom období.

Top je za pár eur zo seconhandu (pôvodne Tally Weijl), ktoré som začala v poslednej dobe navštevovať. Veľakrát sa dajú objaviť nové kúsky za smiešne peniaze a nepodporujem tak zbytočný konzumný ošiaľ. Treba však poriadne hľadať a nevzdávať sa, keď nič neobjavíte.

Kraťasy sú z eshopu Rouzit. Milujem ich pevný materiál, vzor, spracovanie…

Čižmičky (najpohodlnejšie v mojom šatníku) sú z Deichmannu a slúžia mi už nejakú tú dobu, takže neviem či sa ešte dajú zohnať. Na trhu je však množstvo podobných.

Kabelka z dielne Mirror Mirror je jediným výrazným kúskom. Špeciálna je možnosť výmeny tzv. flapov, ktoré môžete vidieť na fotke nižšie. Vďaka tejto možnosti si kabelku prispôsobíte ku konkrétnemu outfitu a nikdy to nebude nuda. Mňa si najviac získala kožušinka, ale pochvaly od okolia prichádzajú na každú jednu kombináciu.

A keďže bez svetríka by to bola v novembri dosť odvaha, prehodila som si na seba čierny oversize sveter na gombíky, ktorý som pred časom objavila v šatníku. Pôvodne je myslím z New Yorkeru a mala som pocit, že som ho stratila.

Top: second hand
Kraťasy: Rouzit.sk
Topánky: Deichmann
Kabelka: Mirror Mirror

jesenný outfit

jesenný outfit

jesenný outfit

jesenný outfit

Romi Mináriková

 

 

INSTAGRAM:

@romiminarikova

Môže ťa tiež zaujímať...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *