blogerka
Pri káve

Úvodné slovo

Kto som? Som blogerka, študentka, dievča, ktoré zbožňuje písanie. Môj prvý blog som si založila ešte v roku 2010, v dobe, kedy táto činnosť nebola taká populárna. Odvtedy som vystriedala niekoľko blogov s rôznymi zameraniami. Zažila som obdobia vzostupov a pádov, blogerské kamarátstva, no i blogerské vojny. Nič netrvá večne. Cítila som, že potrebujem zmenu. Zmeniť stereotyp do ktorého som padala 4 roky a napokon ma úplne ovládol. Hnala som sa za nesplniteľnými snami, za pomyselným úspechom, no nechcela som si to pripustiť. Opustiť to, čo som „budovala“ dlhé roky a čo pre mňa znamenalo útek z reality? Nočná mora.

Ďakujem osudu, že mi do cesty postavil človeka, ktorý mi jediným telefonátom prehovoril do duše. Otvoril mi oči, ktoré som pred realitou radšej zatvorila a naďalej som sa považovala za „blogerku plnú optimizmu“. V tomto prípade až príliš.

Ale čo ponúknem svojim čitateľkám tentokrát? Nebolo toho už priveľa? Najskôr som sa snažila prezentovať svoje portfólio, svoj život a nakoniec ma ovládla kozmetika a móda. Nech sa tu objaví čokoľvek, chcem aby to bolo spontánne a nápadité. Aby to bavilo nielen mňa, ale aj vás, pretože o tom má blog byť.

Môže ťa tiež zaujímať...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *